Ceny Sakura Slovensko

3/5 - (30 votes)
2023, Ceny sa môžu líši? pod?a lokality a sú ?asto aktualizované.

Tu je zoznam najnovších a aktuálnych cien menu Sakura (Slovensko).

Položka cena

POLIEVKY

Ostrokyslá polievka €1.80
Domáca polievka €1.80

KURACIE MÄSO

Kuracie kung - pao €4.40
Kuracie so zeleninou €4.40
Kuracie s ananásom €4.40
Kuracie s kešu €6.00
Thajské kuracie kari €4.40
Kuracie medajlónky €4.40
Kuracie v pomaranči €6.00

HOVÄDZIE A BRAVČOVÉ MÄSO

Hovädzie s kešu €7.80
Hovädzie so zeleninou €6.60

TOFU A KREVETY

Tofu na karí €4.80
Krevety na karí €6.60

VYPRÁŽANÉ

Kuracie v tempure €0.50
Obaľované krevety €0.50
Syr s hranolkami €0.50

ŠPECIALITY

Jarné závitky €4.30
Chrumkavé kura €4.60
Chrumkavá kačica €7.20

ŠALÁTY

Bún nem €6.60
Bún bò nam bo €6.60

PRÍLOHY

Hranolky €2.00
Jazmínová ryža €1.80
Opekané zemiaky €1.80
Opekané ryžové rezance €2.60
Opekané rezance €2.40
Opekaná jasmínová ryža €2.20

NÁPOJE

Coca cola €1.75
Fanta €1.75
Sprite €1.75
Fuze tea €1.85
Bonaqua €1.35
Bonaqua ochutená €1.55
Zlatý Bažant radler €1.55
Kofola €1.55
Vinea €1.75
Aloe Vera €1.85
Cappy €1.55
Pivo 12% €1.75
Vylúčenie zodpovednosti: PriceListo zhromažďuje aktuálne informácie o cenách zo zdrojov, ako sú návštevy na mieste, obchodné webové stránky a telefonické rozhovory. Ceny uvedené na tejto webovej stránke pochádzajú z jedného alebo viacerých z týchto zdrojov. Prirodzene, ceny uvedené na tejto webovej stránke nemusia byť aktuálne a nemusia sa vzťahovať na všetky miesta danej obchodnej značky. Ak chcete získať aktuálnu cenu, kontaktujte konkrétnu obchodnú lokalitu, ktorá vás zaujíma.
PriceListo Sakura (SK) ceny poskytuje PriceListo.

Sakura Slovensko: Kulinárska Umožňujúca Cestu do Sveta Japonského Kouzla

Vitajte vo fascinujúcom svete Sakura Slovensko, miesta, kde sa japonská kuchyňa prejavuje v celom svojom kúzle a ponúka nezabudnuteľný kulinársky zážitok. V tomto článku sa pohlbíme do podstaty Sakura Slovensko, jeho váženej reputácie a trvacej obľúbenosti medzi jedálenskými nadšencami.

Vstup na Kulinársku Cestu: Vplyv Sakury

Sakura Slovensko sa uchytila ako oveľa viac než len reštaurácia – je to kulinársky výlet, ktorý pohltí zmysly a zavedie hostí na nezabudnuteľnú japonskú dobrodružnú cestu. Od čerstvých sushi až po dokonale pripravené pokrmy, Sakura Slovensko ovládla umenie prinášať chute, ktoré rezonujú s náročnými chuťovými pohárikmi. Vstúpenie do sveta Sakura Slovensko je ako štart na kulinársku výpravu, ktorá sľubuje symfóniu chutí a spojenie aróm.

Kulinárske Remeslo v Perfekcii

V srdci váženej reputácie Sakura Slovensko leží odhodlanie kulinárskeho remesla. Každý pokrm nie je len potrava; je to starostlivo navrhnutý majstrovský diel, ktorý má za úlohu zdôrazniť najjemnejšie chute a textúry japonskej kuchyne. Výber prvotriednych ingrediencií a zručné techniky, ktoré šéfkuchári používajú, zabezpečujú, že každý zákusok je harmóniou chuti a zážitkom. Či už ide o čerstvé sushi alebo kulinárske umenie tepaného jedla, Sakura Slovensko nerobí žiadne kompromisy pri poskytovaní jedinečného kulinárskeho zážitku.

Dedičstvo Kulinárskej Excelencie

Sakura Slovensko sa týči ako symbol excelencie v kulinárskej oblasti. Jeho reputácia nie je postavená iba na podávaní jedla; je postavená na dedičstve konzistentnej kvality a výnimočnej služby. Návštevníci navštevujú Sakuru nielen pre obživu, ale pre zážitok, ktorý sľubuje previesť ich na ulice japonských miest. Toto dedičstvo kulinárskej excelencie odolalo skúške času, čo zabezpečilo, že Sakura Slovensko má oddanú skupinu nasledovníkov, ktorá sa rozprestiera cez generácie.

Symbióza Tradície a Inovácie

Aj keď je Sakura Slovensko hlboko zakorenená v japonských kulinárskych tradíciách, inováciu prijíma s nadšením. Menu sa bezproblémovo mieša so starými klasikami s inovatívnymi tvorbami, čo uspokojuje rôznorodú škálu chuťov. Šéfkuchári v Sakure sú kulinárskymi vizionármi, ktorí sú šikovní v zasahovaní moderných úprav do tradičných jedál, čo zabezpečuje, že každá návšteva je prieskumom chutí, ktoré evokujú nostalgickú pohodu aj vzrušenie.

Útočisko Pre Kulinárske Nadšencov

Sakura Slovensko nie je len reštauráciou – je to útočisko pre tých, ktorí oceňujú umenie gastronómie. Návrat návštevníkov sa nezakladá len na výbornej kuchyni, ale aj na pohostinnom prostredí, ktoré zachytáva dušu japonského pôvabu. Pozorná obsluha, spolu s symfóniou chutí, vytvára zážitok, ktorý zostáva dlho po poslednom zápale.

Záver: Kde Sa Japonské Chuty Spájajú

Sakura Slovensko je poctou kulinárskym pokladom japonských miest, kde každý pokrm hovorí príbeh o tradícii a vášni. Jeho reputácia ako kulinárskeho útočiska bola starostlivo pestovaná, pričom každý tanier slúži ako odvážne pokračovanie v chutí, ktoré zaujímajú a prenesú hostí do japonského kulinárskeho sveta. Ako Sakura Slovensko neustále redefinuje podstatu stravovania, jeho reputácia a popularita zostávajú neotrasené, upevňujúc jeho postavenie ako obľúbeného cieľa pre tých, ktorí hľadajú autentický a výnimočný kulinársky zážitok.

Ak sa chcete dozvedie? viac o Sakure, navštívte ich oficiálnu webovú stránku na domovskej stránke Sakura.

Sakura Slovensko YouTube