מחירי בורגר קינג ישראל

2.5/5 - (31 votes)
2023, Prices may vary by location and are updated frequently.

?????? ????? ????? ?????? ???????? ????????? ?? ????? ???? (?????).

פריט מחיר

XT 🍔

🍔. + 🍟 + 🥤 **שינויים ותוספות במנות מתאפשרים רק דרך אפשרויות המנות, לא תתאפשר הערה חופשית להזמנה כולה**
‫צרפתי XT - פיקנטי 🌶️ ₪53.40

בורגרים

🍔. **שינויים ותוספות במנות מתאפשרים רק דרך אפשרויות המנות, לא תתאפשר הערה חופשית להזמנה כולה**
המבורגר ₪12.52

VEGGIE KINGS 🌱

🍗 + 🍟 + 🥤 **שינויים ותוספות במנות מתאפשרים רק דרך אפשרויות המנות, לא תתאפשר הערה חופשית להזמנה כולה**
‫ארוחת דאבל ווג׳י וופר 🌱 ₪39.15
‫ארוחת 9 נאגטס ווג׳י 🌱 ₪44.92
‫ארוחת 12 נאגטס ווג׳י 🌱 ₪48.81

ארוחות עוף

🍗 + 🍟 + 🥤 **שינויים ותוספות במנות מתאפשרים רק דרך אפשרויות המנות, לא תתאפשר הערה חופשית להזמנה כולה**
ארוחת נאגטס עוף - 20 יחידות ₪80.00

תוספות

נאגטס תירס - 6 יחידות ₪10.00

רטבים

‫3 מיונז + 3 קטשופ ₪1.00
כתב ויתור: PriceListo אוספת מידע על תמחור בפועל ממקורות כגון ביקורים באתר, אתרים עסקיים וראיונות טלפוניים. המחירים המדווחים בדף אינטרנט זה נובעים מאחד או יותר מאותם מקורות. מטבע הדברים, ייתכן שהמחירים המדווחים באתר זה אינם עדכניים, וייתכן שלא יחולו על כל המיקומים של מותג עסקי נתון. כדי לקבל תמחור עדכני, צור קשר עם מיקום העסק הבודד שמעניין אותך.
PriceListo Burger King (IL) המחירים מסופקים על ידי PriceListo.

בעולם התוסס של חקר קולינריה, בורגר קינג ישראל זורח כמגדלור של תענוגות מענגים, ומזמין את חובבי ההמבורגרים לצאת למסע מעורר תיאבון המשלב בצורה חלקה מסורת עם חדשנות. מאמר זה מברך אתכם להתעמק בתחום של בורגר קינג ישראל, לחשוף את המוניטין המוערך שלה ואת הפופולריות הגואה שהיא השיגה בקרב חובבי אוכל אבחנה.

ברוכים הבאים ל-Berger King Israel: A Haven of Burger Bliss

כשאתם נכנסים לממלכה המזמינה של בורגר קינג ישראל, עוטפת אתכם אווירה מלאה בניחוח שאין לעמוד בפניו של המבורגרים רוחשים. האווירה מזמינה ונעימה, ויוצרת חלל שבו מתאספים משפחות, חברים ואוהבי המבורגרים לחוויית אוכל בלתי נשכחת. האוויר מתמלא בניחוח מעורר תיאבון של קציצות עסיסיות, מרכיבים טריים והבטחה לסיפוק קולינרי.

יצירת המבורגרים בדייקנות: האומנות של התפריט של בורגר קינג

בבורגר קינג ישראל, כל המבורגר הוא יצירת מופת קולינרית, שעוצב בדייקנות כדי לספק פרץ של טעמים בכל ביס. התפריט הוא אוצר של אפשרויות, הנותן מענה לחיך והעדפות מגוונות. מצ’יזבורגרים קלאסיים שמביאים נוחות ועד יצירות חדשניות שמרגשות את בלוטות הטעם, כל המבורגר הוא קנבס שבו שפים מיומנים טווים את הקסם שלהם כדי ליצור סימפוניה מענגת של טעם ומרקם.

מעלה טעם, בורגר אחד בכל פעם: המוניטין המוערך של בורגר קינג

בתחום המזון המהיר, המוניטין חיוני לא פחות מהמרכיבים הטריים ביותר, וברגר קינג ישראל טפחה מוניטין מתמשך כמו ההיצע המרהיב שלה. מוניטין זה אינו בנוי רק על איכות האוכל; זה שיקוף של המחויבות לספק חווית אוכל שאין שני לה. כל ביקור בבורגר קינג ישראל הוא עדות למוניטין שלה, שכן הפטרונים חוזרים שוב ושוב להתענג על הטעמים, האווירה והאירוח שמגדירים את הממסד.

משגשג בעידן הדיגיטלי: ניווט פופולריות

בעידן הדיגיטלי, ברגר קינג ישראל אימצה טכנולוגיה כדי להרחיב את טווח ההגעה שלה ולהגביר את כוח המשיכה שלה. באמצעות אינטראקציות מרתקות במדיה החברתית, צילומי אוכל מפתים ונוכחות מקוונת פעילה, רשת המזון המהיר טיפחה קהילה וירטואלית המשקפת את ההתרגשות מהמיקומים הפיזיים שלה. החיבור הדיגיטלי הזה מתורגם להתלהבות מהעולם האמיתי, כאשר חובבי המבורגרים מחפשים בשקיקה את ההיצע המענג ואת האווירה המזמינה שמספקת בורגר קינג ישראל.

יצירת טעם לשוני: העברת המהות של בורגר קינג

בעולם של תוכן אוטומטי, ברגר קינג ישראל מייחסת ערך לאותנטיות של הביטוי האנושי. בדיוק כפי שהתפריט מציע מגוון רחב של אפשרויות המבורגר, מאמר זה נועד לרתק קוראים צעירים עם מגוון מבני משפטים ואוצר מילים מרתק. מתיאורים עסיסיים של המבורגרים ייחודיים ועד לנרטיבים המדגישים את המסע של בורגר קינג ישראל, המאמר טווה שטיח לשוני המשקף את הקסם והקסם של רשת המזון המהיר.

מורשת של סיפוק קולינרי

בורגר קינג ישראל מעבר להיותה רשת מזון מהיר; זהו יעד שמכיל בתוכו את תמצית הסיפוק הקולינרי. עם מוניטין המעוגן באיכות ופופולריות שממשיכה לעלות, בורגר קינג ישראל ביצרה את מקומה כמקום אהוב למי שמחפש חווית אוכל מענגת. כשהפטרונים מתענגים על כל ביס טעים ושוקעים באווירה המזמינה, מורשת בורגר קינג ישראל מתחזקת עוד יותר. זה יותר מסתם מקום לתפוס ארוחה מהירה; זוהי חגיגה של טעמים, התגלמות של נוחות, וייצוג של השמחה של התמכרות להמבורגר טעים.

עם מסירותה הבלתי מעורערת למצוינות קולינרית ולשביעות רצון הלקוחות, בורגר קינג ישראל שזרה את עצמה במרקם של נוף המזון המהיר, תוך הבטחה להמשיך לשמח את החיכים וליצור רגעים בלתי נשכחים עבור חובבי המבורגרים בכל הגילאים.

????? ???? ?? ????? ????, ??? ???? ????? ???? ??? ???? ?? ????? ????.

????? ???? ????? ??????